Celulitida a rázová vlna


 

Chcete se zbavit celulitidy a redukovat a zpevnit objem problematických partií?

 

Pak Vám rozhodně můžeme doporučit rázovou vlnu. Jeto metoda, která Vás nejen dokonale zbaví celulitidy, ale zároveň Vám výrazně zpevní pokožku a podkoží. Tatometoda je jednoznačně efektivní již po první aplikaci a to díky unikátní technologii, která využívá extrémně účinné akustické rázové pulsy . Rázová vlna se s úspěchem

používá také v klasické medicíně již více než 30 let a to zejména například k rozbíjení ledvinových kamenů nebo léčbě pohybového aparátu.

 

 

Co dokáže rázová vlna?

 

Mechanická stimulace cévního a lymfatického systému vede k výraznému zmenšování otoků a ke zvýšenému vylučování lipidů z tukových buněk. Akustické pulzy podporují zároveň produkci fibroblastů a tento pro ces vede k významné tvorbě nových zesílených vláken kolagenu a elastinu. Růst nových kapilár a zároveň zlepšení mikrocurkulace krve vede ke zvýšenému přísunu kyslíku a ke zvýšenému metabolismu v ošetřované oblasti.

 

 

Pro jaké partie je ošetření rázovou vlnou vhodné?

 

Můžeme ošetřit stehna, hýždě, břicho, boky a horní paže.

 

 

Jaké estetické problémy může rázová vlna vyřešit?

 

Rázová vlna je vhodná k odstranění celulitidy a redukci objemu a zpevnění pojivové tkáně, dále může významně vylepšit vzhled strií a jizev, a rovněž pomůže k omlazení pokožky a zvýšení její prožnosti.

 

 

Kolik ošetření rázovou vlnou je nutno podstoupit?

 

Pro maximální efekt doporučujeme 6 až 10 opakování 2x týdně. Záleží na stavu pokožky a stupni celulitidy. Výsledek ale rozhodně pocítíte již po jednom ošetření. Objednejte se na bezplatnou konzultaci.

Prohlédněte si v galerii reálné výsledky po aplikaci rázové vlny.

 

 

Před sérií ošetření     Po ošetřeních
před sérií ošetření   po ošetření

 

 

Paní Olga Chlustinová ze Solenic: Milé dámy, mohu jen potvrdit, že výsledky po deseti terapiích jsou více než dobré. 3cm jsou dole (bříško, zadeček, stehna) a celulitida opravdu ustoupila. Takže vřele doporučuji, zkuste to také.

 

Gabriela Otradovcová - Votice: "Mám za sebou polovinu z deseti ošetření rázovou vlnou na odstranění celulitidy a musím uznat že je to vážně super, výsledky jsou viditelné i hmatatelné... :-)"

 

Lída Merklová, 24 let – Kosova Hora: "Rázová vlna a šikovné ruce pana maséra umí divy, vřele doporučuji navštívit tento masážní salon."


ŘEKLI O NÁS


"Byl jsem po operaci achilovky, stále mě bolela a už po první aplikaci laseru jsem se cítil mnohem lépe"

 

pan Petr

 

 

"Stále mě bolí záda a po masáži od pana Pelikána se můj stav viditelně zlepšil, můžu jen doporučit"

 

paní Martina

 

 

"Jsem po porodu a na mých nohou je to znát, ale poté, co jsem je svěřila do rukou pana Pelikána, je mám jakoby lehčí, plné energie"

 

paní Lucie

 

 

 

Více názorů našich zákazníků naleznete zde »