Služby


 

Klasické masáže


Klasické masáže jsou určeny hlavně těm klientům, kteří mají nějaký zdravotní problém např. pohybového aparátu, po úrazech a operacích, po nemocech. Je zde věnována velká pozornost páteři, kloubům, vazům a úponům, to je zlepšení hybnosti.

 

 

Masáže odstraňující únavu


Masáže odstraňující únavu jsou určeny nejen sportovcům, ale i běžným pracujícím lidem ke zlepšení výkonnosti a lepší psychické pohodě. Po této masáži se budete cítit jakoby lehčí, nabiti energií. Klient se po příchodu do salonu může osprchovat. Před vlastní masáží se prohřeje tzv. lokální saunou Zen Beam. To zajistí, že vlastní masáž bude maximálně účinná, jelikož svaly budou optimálně připraveny. K vlastní masáži se používají profesionální masážní oleje zn. Sixtus, masíruje se jimi i český olympijský tým. Jsou k dispozici s různými přísadami, např. citron, kosodřevina podle požadovaného účinku masáže. K dobré pohodě klienta je masážní lehátko obklopeno prosvětlenými solnými kameny a samozřejmostí je klidná relaxační hudba. Masážní lehátko má elektrický zdvih v rozsahu 45 až 90 cm, takže i méně pohybliví klienti nemají problém se na něj dostat. Pokud masér zjistí větší svalové spasmy, případně bolestivé spoušťové body, má k dispozici

 

 

Terapii kosmetickou rázovou vlnou k odstranění celulitidy a strií


Rázovou vlnu, která je ideálním prostředkem k jejich odstraňování. Po její aplikaci se zlepšuje hybnost, nemá vedlejší účinky, postačí 3 – 5 terapií. Tato terapie je bezbolestná, intenzita je nastavitelná již od 1,5 Baru. Naše rázová vlna má i kosmetickou sadu, která je nejefektivnějším prostředkem k odstraňování celulitidy a strií. Po této terapii budete mít pevnější a zdravější pokožku, podporuje totiž tok lymfy a zlepšuje mikrocirkulaci až do hloubky 7 cm.

 

Více informací o ošetření »

 

 

Výkonovou laserovou terapii


Pokud trpíte některým z těchto problémů jako je akné, opar, jizva, mykóza, máme pro Vás laserovou terapii. Výkonný laser, který je dokáže vyřešit. Délka terapie je 5 – 10 min. jedná se tedy o rychlé a komfortní ošetření. Počet terapií se pohybuje od 4 do 8. Biologická stimulace laserovým světlem vytváří ve tkáni optimální prostředí pro průběh hojivého procesu. Laserové světlo má rovněž vysoký protizánětlivý účinek a přináší i úlevu od bolesti bez vedlejších a návykových účinků.

 

Více informací o ošetření »

 

 

CENÍK MASÁŽÍ »


ŘEKLI O NÁS


"Byl jsem po operaci achilovky, stále mě bolela a už po první aplikaci laseru jsem se cítil mnohem lépe"

 

pan Petr

 

 

"Stále mě bolí záda a po masáži od pana Pelikána se můj stav viditelně zlepšil, můžu jen doporučit"

 

paní Martina

 

 

"Jsem po porodu a na mých nohou je to znát, ale poté, co jsem je svěřila do rukou pana Pelikána, je mám jakoby lehčí, plné energie"

 

paní Lucie

 

 

 

Více názorů našich zákazníků naleznete zde »