Masáž beder dle pana Breusse

Masáž beder dle pana Breusse

Myslím, že se mezi námi najde málokdo, koho nikdy netrápila bolest v oblasti beder. Ať už se jedná o klasického housera, vyhřezlou meziobratlovou plotýnku nebo jenom o mírné natažení prochladlého čtyřhranného svalu bederního nebo vzpřimovače páteře.

Tato masáž má za úkol natažení páteře hlavně v oblasti beder do délky, tím pádem se plotýnky mají šanci zase srovnat mezi obratli na svá původní místa. Přestavte si, že ploténky nám celý život slouží jako tlumič rázů mezi obratli. Po nějaké době se mohou opotřebovat, snižuje se jejich absorpční schopnost pohlcovat rázy a my to můžeme začít pociťovat jako bolest. Mezi obratli totiž vycházejí z míchy nervy a jakékoliv zmenšení prostoru nervového kanálu vnímáme jako vystřelující bolest.

Těmto nepříjemnostem právě předchází nebo je odstraňuje Breussova masáž.  Ze své dosavadní praxe mohu potvrdit, že úlevu klienti pociťují okamžitě už po první masáži. Aby byl výsledek co nejlepší a problémy se brzy nevrátily, doporučuji provézt 6 terapií s frekvencí 1 – 2x týdně.

Dejte Vaší páteři šanci omládnout! Volejte: +420 733 705 050

Masáž beder dle pana Breusse