Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy

Pro koho je určena indická masáž?

Jelikož se jedná o velice příjemnou, napětí a únavu odstraňující techniku, tak v podstatě pro každého, kdo se chce nechat 45 minut hýčkat a rozmazlovat. Jsou samozřejmě dané indikace, kdy tuto masáž doporučuji provézt bezodkladně. Jedná se o případy, kdy klient trpí migrénami, bolestmi hlavy, pociťuje napětí v oblasti šíje, sužuje ho nespavost, potřebuje ze sebe setřást každodenní stres a únavu. Působí do určité míry i antidepresivně. Tato masáž je velice oblíbená zvláště u žen. Ze své dosavadní praxe mohu potvrdit, že funguje opravdu skvěle, dodá Vám vitalitu, zkvalitní spánek.

Nejedná se jenom o speciální masáž hlavy, je do ní zahrnuta i masáž šíje, krku, paží a v oblasti hlavy jde o masáž obličeje a vlasové části včetně uší. Velký důraz je kladen na oblast šíje a krku, kde se nám hromadí napětí ze stresu.

Paní Klára Hesová napsala:
Dnešní indická masáž hlavy byla nezapomenutelným zážitkem! Byla to třešnička na dortu dnešního dopoledního rozmazlování od úžasného pana Pelikána. Horká vířivka, masáž zad a šíje, ošetření laserem a rázovou vlnou – pomalu se dostávám do kondice. Mockrát díky!

Indická masáž hlavy - Pension Pelikán
Indická masáž hlavy – Pension Pelikán