Služby


Služby

Galvanická lázeň - Masáže Pelikán

Galvanická lázeň

Jedná se o novinku mého masážního salonu. Jedná se v současnosti o nejefektivnější způsob provádění detoxikace organismu.

Relaxační masáže

Klasické masáže jsou určeny hlavně těm klientům, kteří mají nějaký zdravotní problém např. pohybového aparátu, po úrazech a operacích, po nemocech.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je velice příjemná, napětí a únavu odstraňující technika v podstatě pro každého, kdo se chce nechat 45 minut hýčkat a rozmazlovat.

Odstranění celulitidy - Masáže Pelikán

Odstranění celulitidy

Základním prostředkem je rázová vlna a to její kosmetická hlavice. Terapie je bezbolestná, vnímáte pouze intenzivní chvění.

Laserová terapie

Pokud trpíte některým z těchto problémů jako je akné, opar, jizva, mykóza, máme pro Vás laserovou terapii. Výkonný laser, který je dokáže vyřešit.

Dornova metoda

Dornova Metoda

Kdy přijít na Dornovu metodu? Pokud máte bolesti v okolí páteře, dále pokud pociťujete bolest v kyčli nebo v koleni ale i v dalších kloubech.

Léčba rázovou vlnou

Rázovou vlnu, která je ideálním prostředkem k jejich odstraňování. Po její aplikaci se zlepšuje hybnost, nemá vedlejší účinky.

Masáž beder dle pana Breusse

Masáž beder dle pana Breusse

Tato masáž má za úkol natažení páteře hlavně v oblasti beder do délky, tím pádem se plotýnky mají šanci zase srovnat mezi obratli na svá původní místa.